Spindulys
133412
603736
Visos nuotraukos yra saugomos autorių teisių.

Kopijuoti griežtai draudžiama

Boulingo verslas – pardavimas, investicija

 • 30,000 €
 • Patalpinta: 2023-10-19 20:15
 • Dalintis:
 • Miestas: Vilnius
 • Praėjusių metų pelnas: 100 001 - 200 000
 • Praėjusių metų apyvarta: 200 001 - 500 000
 • Darbuotojų skaičius: 15
 • Tipas: Parduodamas verslas
 • Kontaktinis telefonas: +37060020027
  • Aprašymas

   Šis skelbimas galvojantiems pradėti pramogų verslą, atidaryti boulingo/biliardo ar panašų klubą, restoraną, barą ar pan.

   Mes galime pasiūlyti beveik viską ko reikia jums pradėti šį (boulingo klubo su restoranu/baru) verslą – nuo pirmą vietą Google ir kitose paieškos sistemose užimančio domeno boulingoklubas.lt, FB puslapio su daugybe sekėjų ir iki šiol masiškai plaukiančiom užklausom dėl vakarėlių, maisto tiekimo ir t.t. iki reikalingų baldų, įrangos, veiklai reikalingos įmonės/įmonių su visais leidimais ir licencijomis ir visų kitų elementų.

   Jums reikėtų tik didelio noro ir nuoširdaus darbo – šis verslas yra tikrai pelningas ir jį galima plėsti, vystyti, tobulinti, didinti pajamas ir pelną. Skaitykite toliau – paaiškinsim ką siūlome ir kiek galima uždirbti valdant tokį verslą.

   Virš 20 metų dirbęs seniausias Baltijos šalių boulingo klubas su restoranu (Jasinskio boulingas/Trikampis pub) buvo uždarytas, kadangi nebuvo pratęsta patalpų nuomos sutartis – patalpų savininkai “Darnu Group” turi kitų planų tai teritorijai ir patalpoms.

   Pagrindiniai duomenys, rodikliai:
   PELNAS: Boulingo pelningasis sezonas trunka 6-8 mėnesius, uždarbis (pelnas) iš boulingo paslaugų sezono metu yra mažiausiai €6000/mėn., daugiausiai beveik €15000/mėn. Tai neskaitant restorano pelno, kuris sezono metu yra vidutiniškai yra €3000/mėn. Prieš Kalėdas ir po jų (apie 2.5 mėnesio viso) yra nuolatiniai vakarėlių užsakymai, t.y. įmonės ir kitos klientų grupės “palieka” po €1500-€2000 kasdien, neskaitant pavienių klientų, koncertų ir kitų renginių. Pasibaigus sezonui, verslas vis tiek dirba pelningai, tik su mažesniu pelnu – nuo €1000 iki €3000 per mėnesį. Bendrai per metus boulingas uždirba mažiausiai €100k pelno atmetus visas papildomas investicijas, o tinkamai valdant pelnas gali viršyti €150k-€170k per metus.
   INVESTICIJOS: Mes investavome į boulingo pilną atnaujinimą virš €200k, bet, žinant ką darai, tikrai galima buvo apsieiti su €120k, taigi tokia investicija atsiperka per vieną gerą sezoną. Dėl patirties stokos ir pavojų neįvertinimo mums investicijos atsipirkinėjo labai lėtai ir sunkiai, bet, žinant tiek kiek žinome, dabar tai būtų daug lengviau. Todėl mes galime jums padėti viską įgyvendinti daug pigiau ir iškart pradėti uždirbti.
   PROBLEMOS: Visų pirma administravimas. Tokį verslą turi valdyti arba šeima, arba pasitikėjimo verti draugai, arba griežtai sekami ir kontroliuojami samdomi administratoriai, tačiau paskutinis variantas iškart kainuoja daug daugiau. Vagia 80-90 procentų žmonių, dirbančių šioje sferoje – tai mums buvo tikras šokas, bet tokia realybė… Visi galų gale randa sau pateisinimą kodėl jie vagia – tai vadovas blogas, tai alga per maža, tai vėluoja kartais, tai neduoda klientų išdurti, tai tiesiog o kodėl ne… Kaip kažkada pasakė vieno žinomo restorano savininkas – vagia net bulves, kurių pagal kainą ir nešti neapsimoka 🙂. Mes jau turime pakankamą patirtį šioje srityje, todėl galime padėti sukurti sistemą, kuri apsaugos nuo 90% vagysčių (nes pilnai neapsaugos niekas). Antra – pinigų tvarkymas, rezervai, užpirkimai. Labai svarbu tiekėjų kontrolė, nes jie ne ką geresni už vagiančius darbuotojus – jei nekontroliuosi, tai sugebės per mėnesį 3000 kg mėsos atvežti kai jūs parduodate tik 1500 kg max. Trečia – sezoniškumas ir “sauso” sezono išnaudojimas. Tinkamai pasiruošus, galima sunkesnį laikotarpį padaryti bent 70% tiek pat pelningu, t.y. vietoje €1500/mėn. uždirbti iki €7000-€8000/mėn. O pagrindinio sezono metu tinkamai valdant situaciją galima pelną padidinti iki €15k-€20k per mėnesį. Tam irgi turėtume sprendimus ir patirtį.

   Taigi, jeigu jūs svarstote apie tokį verslą, mes tikrai turime ką pasiūlyti. Visų pirma siūlytume apsilankyti bet kuriame geresniame boulingo klube nuo rugsėjo iki balandžio ir paskaičiuoti kiek surenka vien boulingas ir kiek papildomai parduoda restoranas. Tada paskaičiuokite patalpų nuomos, komunalinių sąnaudas bei išlaidas kolektyvui su administracija. Turėsite įsivaizdavimą kiek toks verslas uždirba ir kiek galima iškelti pajamas ir pelną.

   Ką siūlome?
   Mūsų turimas domenas boulingoklubas.lt yra daug metų metu pats populiariausias ieškant Google ir kitose sistemose. Mūsų el. paštu [email protected] ir kitais paskelbtais svetainėse (boulingoklubas.lt ir trikampis.lt) el. paštais jau kelis metus po uždarymo siunčiamos nuolatinės klientų užklausos – jie pageidauja švęsti gimtadienius, įmonių ir draugų vakarėlius ir t.t. Facebook puslapyje tas pats – toliau plaukia užklausos. Turime didelę dalį reikalingų baldų bei įrangos, kitus žinome kas turi ir galima nebrangiai paimti.
   Mes nesiekiame uždirbti iš baldų ar įrangos, jūs galėsite viską nusipirkti tikrai padoria kaina, mums gal labiau

   Skelbimo ID: 7396531641219a52

   115 viso peržiūrų, 1 šiandien