Spindulys
Visos nuotraukos yra saugomos autorių teisių.

Kopijuoti griežtai draudžiama

Internetinė sporto ir laisvalaikio prekių parduotuvė.

 • 450 €
 • Patalpinta: 2022-07-25 23:27
 • Dalintis:
 • Miestas: Vilnius
 • Tipas: Parduodamas verslas
 • Kontaktinis telefonas: +37060362431
  • Aprašymas

   Parduodu elektroninę sporto ir laisvaikio prekių parduotuvę. Parduotuvėje apie 10 000 prekių. Pajungtas vienas tiekėjas, ERREA firmos sportinės aprangos, kostiumėliai aksesuarai ir laisvavaikio drabužiai keliami rankiniu budu.

   Parduotuvėje sporto šakoms inventorius: krepšiniui, futbolui , boksui, stalo tenisui.

   Sporto inventorius :Kilimėliai, čiužiniai, dangos, hanteliai, giros, stovai, grifai, štangos, pilvo preso treniruokliai, maišai, aerobikos įranga, jogos rinkiniai atletinė įranga matavimo prietaisai ir t.t.
   Bėgimo takeliaiElipsiniai TreniruokliaiDviračiai treniruokliaiSpiningo dviračiaiIrklavimo

   Treniruokliai: steperiai, vibro, slidinėjimo, multifunkciniai, jėgos ir t.t.

   Laisvavaikio prekės: žaidimų stalai ,batutai, paspirtukai, riedučiai, pačiūžos, riedlentės, kruizeriai, mašinėlės Go-Kartai Berg®, dviračiai, šiaurietiško ėjimo lazdos, vandens pramogos,stalo žaidimai, smiginis,vaikų žaidimų kampelis.

   Rebilitacijai ir medicina: masažinės kėdės, masažo stalai / priedai, inversiniai stalai, kūno šildytuvai, masažuokliai, masažiniai volai, lazdelės, balanso treniruokliai, tvarsčiai, įtvarai, teipai.

   Sportinė apranga Errea. Nuo sportinės aprangos ir kostiumų iki laisvavaikio drabužių.

   Parduotuvė pirkta https://www.verskis.lt/elektronines-parduotuves-kurimas „Tikras lyderis“. Galite pasiskaityti apie parduotuves integracija. Suteikia konsultacija nemokama jai kažko nežinosite. Bet visa informacija suteiksiu jums, kad galėtumėte dirbti. Galiu parduoti su MB. Parduodu, nes keičiasi veiklos pobudis. Bet visą info suteiksiu telefonu, Parduotuvė veikia todėl galėsiu pasakyti susidomėjusiam ir svetainę, kad galėtumėt apžiūrėti

   Skelbimo ID: 86562defcc9337a7

   2 viso peržiūrų, 1 šiandien