Spindulys
Visos nuotraukos yra saugomos autorių teisių.

Kopijuoti griežtai draudžiama

Parduodama akciju dalys UK įmoneje (prekyba online pasaulineje rinkoje)

 • 25,000 €
 • Patalpinta: 2023-11-21 14:53
 • Dalintis:
 • Miestas: Vilnius
 • Praėjusių metų pelnas: 0 - 5 000
 • Praėjusių metų apyvarta: 20 001 - 50 000
 • Darbuotojų skaičius: 4
 • Tipas: Partneriai/Investuotojai
 • Kontaktinis telefonas: 864888735
  • Aprašymas

   Parduodama nedidelė akcijų dalis: (10-15%) kompanijoje, kuri registruota ir vykdo veiklą Jungtinėje Karalystėje. Pardavimo suma (20,000-25,000 svarų) – dalis šių investicijų, bus investuota į įmonės veiklos plėtrą.
   Įmonės veikla ir specifikacijos:
   Cheminių valiklių (buitinių, auto, komercijos, statybos) ir specialiųjų dangų gamyba
   Šiai dienai yra sukurta Unikalių produktų – 30vnt., dar 20vnt planuojama paruošti prekybai iki vasario galo 2024 metų. Sukurti 5 unikalus komplektai. Iki 2024 gruodžio mėnesio planuojama įvesti į prekybą dar apie 50 vnt unikalių produktų.
   Registruotas ir patvirtintas Jungtinėje Karalystėje nuosavas (įmonės) brendas (prekės ženklas). Taip pat pradėtas “Trademark” registracijos procesas Amerikoje.
   Suderinti ir paruošti visi reikalingi sertifikatai (SDS,TDS,IDS) – Europos sąjungai ir UK.
   Pilnai pastatyta ir paleista visa prekybos, logistikos, tiekėjų ir reklamos sistema.
   Sukurta ir integruota internetinė parduotuvė su pilnų automatizavimų Shopify sistemoje
   Atliktas didžiulis darbas – kūryba, kuriant kompiuterinį produktų dizainą, video ir foto kontentą. Yra išleisti katalogai, brošiūros,etiketės, prezentacijos ir kita spauda.
   Pagrindinė įmonės pardavimo kryptis: Elektroninė parduotuvė ir pasauliniai marketpleisai, taip pat SMM. Šiai dienai produktai parduodami Europos ir UK rinkoje. 2024 vasario mėnesį planuojama įvesti į prekyba Amerikos rinkoje (90% paruošiamųjų darbų jau atlikta).
   Mūsų tikslai: Pardavimai pasaulio rinkai. Prekinio ženklo kokybės įtvirtinimas ir populiarumas. Klientų bazės ir prekių asortimento didinimas. Social Media plėtra ir monetizavimas.
   Svarbu! Įmonė neturi pelno, nes tik pradėjo prekybą (mėnuo) ir įžengia į pasaulinę rinką. Virš metu buvo vykdomi paruošiamieji darbai. Buvo atliktos didžiulės investicijos į produkto brendo sukūrimą ir gamybą, tam tikra įrangos pirkimą, multimediją ir reklamą, koncepcijos sukūrimą, internetines parduotuvės sukūrimą ir paleidimą, SEO optimizavimą…. Galima traktuoti, kad tai pilnai paruoštas ir paleistas Startup projektas pasaulio mastu.

   Skelbimo ID: 246655ca861ef6e5

   78 viso peržiūrų, 1 šiandien