Visos nuotraukos yra saugomos autorių teisių.

Kopijuoti griežtai draudžiama

parduodama el drabuziu parduotuve, 144.000 sekeju, www parduotuve

 • 6,500.00 €
 • Patalpinta: 2018-01-30 12:20
 • Dalintis:
 • Miestas: Vilnius
 • Tipas: Siūlau
 • Kontaktinis telefonas: 860751151
  • Aprašymas

   Parduodama elektroninė parduotuvė! Parduotuvė ir prekės mėgstamos klientų, pastovus apsipirkimas, puikiai veikianti apsipirkimo ir prekių pristatymo bei garantinio aptarnavimo sistema. Parduodame, nes turiu vaika ir negaliu skirti pakankamai dėmesio šiam verslui, kurį reikia prižiūrėti ir plėsti.
   Parduodame veikiantį drabužių, papuošalų ir kitokių grožio prekių prekybos verslą. Į verslo kainą įeina:
   – Likučiai už 4tūkstančius eurų (savikaina).
   – Profesionali elektroninė parduotuvė su vidutiniškai 5000 unikalių lankytojų per dieną (apie 150.000 per mėnesį. Elektroninė parduotuvė pilnai atnaujinta ir ištobulinta pilnai, patogumas ir išvaizda buvo nustatomi pagal išsamias vartotojų apklausas. Sistemingai skiriant dalį užprekiautų lėšų reklamai, lankomumas ir apsipirkimas didėja iki 500%-1000%.
   – Tiekėjai iš Lietuvos ir užsienio, ištyrinėti ir įvertinti visi Lietuvos drabužių tiekėjai, atrinkti patikimi ir naudingi mums tiekėjai, su kuriais ir dirbama. Galimybė plėsti prekių asortimentą įvedant brangesnės grupės prekes su didesniu antkainiu.
   – Pirkėjų duomenų bazė su apie 200.000 klientų
   – Facebook puslapis su 142000 gerbėjų. Post’ai pasiekia po 150.000-300.000 žmonių per savaitę. I Facebook paskyros reklama investuota virs 10000 USD!

   Verslas veikia jau kelis metus, prieš porą metų specializavosi vien tik moteriškais rūbais , praeitų metų pabaigoje pradėta prekiauti platesniu drabužių bei avalynės asortimentu, Po truputį didėja šios parduotuvės klientų srautas ir apsipirkimų skaičius,
   Verslas turi dideles plėtros galimybes, jeigu tik yra noro ir laiko dirbti šioje srityje. Kadangi Sweety.lt jau buvo suknelių elektroninės prekybos lyderė Lietuvoje poros metų laikotarpiu, nėra sudėtinga išlaikyti aukštas pozicijas elektroninėje prekyboje, o taip pat yra visos galimybės atidarinėti naujas parduotuves centre, senamiestyje. Viskas ko jums reikia – tai veiklus vadovas (-ė), kurio mes šiuo metu neturime. Taip pat reikėtų priimti dar 1 naują darbuotoją darbui su el.parduotuve, fotografavimu ir fizinėje parduotuvėje.

   Parduodame verslą gerokai už mažiau nei savikainą, kadangi šis verslas „suėda“ daug savininkų laiko, kurio dėl to negalime skirti kitoms veikloms. Jeigu pageidaujate, galite pirkti verslą pigiau be dalies įrangos ar be dalies likučių – mes juos galime parduoti vienetais,
   Parduotuve pilnai veikianti, nusipirkę šį verslą, gausite ir darbo vieta ir verslą, kuris pirma diena pradės nešti pajamas, detaliau telefonu 860751151
   Kaina 6500eur

   Skelbimo ID: 3385a7038bdbf4fc

   865 viso peržiūrų, 1 šiandien

   Sponsored Links