Spindulys
Visos nuotraukos yra saugomos autorių teisių.

Kopijuoti griežtai draudžiama

Parduodama Elektroninė parduotuvė – drabužėliai kūdikiams

 • 6,299 €
 • Patalpinta: 2019-08-28 21:04
 • Dalintis:
 • Miestas: Vilnius
 • Praėjusių metų pelnas: 5 001 - 10 000
 • Praėjusių metų apyvarta: 10 001 - 20 000
 • Tipas: Parduodamas verslas
 • Kontaktinis telefonas: 861829966
  • Aprašymas

   Parduodama puikiai veikianti vaikiškų drabužėlių ir kitų prekių elektroninė parduotuvė (www.ponaskudikis.lt) su sandėlyje esančiu ~700 prekių asortimentu, kurių vertė ~4300 Eur.

   Kartu perduosime jums ir know how, kad galėtume sėkmingai tęsti prekių užsakymą iš tiekėjų ir prekybą.

   Pastoviai veikia Google ir Facebook reklamos. Integruota Google analitika ir Facebook Pixelis, kurių dėka matysite ne tik apsilankymų statistiką, bet galėsite kurti produktyvias retargetinimo reklamas kuomet Facebook reklamos rodomos suinteresuotiems klientams, kurie lankėsi parduotuvėje ir žiūrėjo prekes.

   Yra automatinis visų elektroninės parduotuvės prekių importas į Facebook dinamines reklamas. Tai reiškia, kad visas elektroninės parduotuvės prekių asortimentas automatiškai rodomas Facebook reklamose ir pridėjus naujas prekes, jos irgi automatiškai ten atsiranda.

   Parduotuvėje integruoti 2 Lietuvoje populiariausi sprendimai įmokų surinkimui- Paysera ir Opay. Jų dėka klientai el. parduotuvėje galės atsiskaityti per elektroninę bankininkystę (Swedbank, SEB, Luminor|DNB, Luminor|Nordea, Citadelė, Šiaulių bankas, Medicinos Bankas), išrankesni galės atsiskaityti per MoQ, PayPal, paprastu bankiniu pavedimu ir kitais būdais.

   Užsakymų pristatymas klientams pilnai automatizuotas su:
   Omniva paštomatais;
   DPD paštomatai ir Pickup taškais;
   Omniva kurjeriu;

   Tai reiškia, kad Jums nereikės kiekvieną kartą Omnivoje ar DPD registruoti kiekvieno užsakymo pristatymo adreso, bet parduotuvė pati automatiškai paims reikiamus duomenis ir sugeneruos lipduką su visais kliento duomenimis, kurį galėsite atsispausdinti su paprastu spausdintuvu ant lipdukinio popieriaus. Kaip tradicinis pristatymo būdas yra paliktas ir Lietuvos paštas.

   Parduotuvė yra pilnai suderinama su mobiliaisiais įrenginiais bei planšetėmis. Taip pat yra įdiegti tokie modernūs sprendimai, kaip automatinis prisijungimas/registravimasis su socialinių tinklų paskyromis tokiomis, kaip Facebook, Gmail, Linkedin.

   Su el. parduotuvėje esančia sandėlio valdymo programa galėsite lengvai suvesti prekes, kainas, kiekius bei stebėti jų judėjimą, o metų pabaigoje eksportuoti užsakymus, sąskaitas faktūras, sandėlio likučius ir t.t.

   Yra integracija su Aliexpress, ko dėka galėsite vieno mygtuko paspaudimu importuoti į elektroninę parduotuvę prekes iš Aliexpress su nuotraukomis aprašymais ir kita informacija.

   – Facebook puslapis su 6500 aktyvių, orientuotų į parduodamą produkciją ir sąžiningai suriktų sekėjų.
   – Profesionalus internetinis puslapis, kurį paprasta valdyti, nereikia IT žinių.
   Daug pastovių ir grįžtančių patenkintų klientų.
   Patys geriausi klientų atsiliepimai.
   – Lengvai valdoma, pasaulyje populiariausia Prestashop parduotuvės administravimo platforma, išversta į Lietuvių kalbą
   – Atskiras svetainės domenas.
   – Unikalus portalo dizainas ir logotipas.

   Į pasiūlymo kainą įeina elektroninė parduotuvė su visais moduliais, funkcijomis, domenu bei visos sandėlio prekės, kurių vertė 4300 Eur. Parduotuvė yra paruošta rinkos plėtimui į Latviją, Estiją ir Rusiją, visos prekės, meniu ir interfeiso kalbos yra išverstos į Latvių, Estų ir Rusų kalbas.

   Elektroninės parduotuvės kaina 1999 Eur + Prekių likutis ~4300 Eur = 6299 Eur

   Skelbimo ID: 4855d66d0549220a

   379 viso peržiūrų, 4 šiandien