Spindulys
644113
Visos nuotraukos yra saugomos autorių teisių.

Kopijuoti griežtai draudžiama

parduodama elektroninė parduotuvė (vaikiški žaislai, avalynė, drabužiai)

 • 2,900 €
 • Patalpinta: 2023-05-10 22:20
 • Dalintis:
 • Miestas: Kaunas
 • Tipas: Parduodamas verslas
 • Kontaktinis telefonas: +37067679932
  • Aprašymas

   Tai puikus pasiūlymas, kuris gali atverti jums duris į sėkmingą verslo pasaulį. Ši internetinė parduotuvė www.toyz.lt jau yra paruošta ir pilnai veikianti, todėl galite pradėti prekybą be didelio uždelsimo.
   Štai keletas svarbių privalumų, kodėl turėtumėte pasvarstyti apie šią galimybę:

   Patogi Dropshipping sistema: Nereikia nerimauti dėl turimo produkto saugojimo, nes ši parduotuvė veikia dropshipping principu, leisdama jums prekiauti iš bet kurios vietos.

   Patikimi tiekėjai: Jau suderinta su keliomis patikimomis tiekėjų bendrovėmis iš Lietuvos ir Lenkijos, todėl galite tikėtis aukštos kokybės produktų pasirinkimo.

   Svetainės ir socialinių tinklų prisijungimas: Jūs gausite pilnai veikiančią internetinę svetainę kartu su prisijungimais prie Facebook, Instagram ir Tik Tok, leidžiančiais jums pasiekti plačią auditoriją.

   Techninės įrangos ir paslaugos: Jums nereikės rūpintis technine įranga arba interneto svetainės palaikymu, viskas jau paruošta ir veikia.

   Tinklo rėmimas: Jūs turėsite galimybę naudotis Google reklamos paslaugomis, kad pritrauktumėte naujus klientus. Taip pat įdiegta Paysera , graitam apmokėjimui.

   Valdymo programos: Jums bus suteiktos valdymo programos, kuriose galėsite sekti pardavimus, klientus, analizuoti duomenis ir daugiau.

   Pilnas paketas: Tai ne tik internetinė parduotuvė, bet ir visi būtiniausi įrankiai ir resursai, kad galėtumėte pradėti prekybą nedelsdami.

   Tai tikrai geras sprendimas, kuris gali būti sėkminga investicija į ateitį.

   Norėdami gauti daugiau informacijos arba aptarti šį pasiūlymą, prašome skambinti numeriu +370 67679932. Kaina 2900 Eur.

   Laukiame jūsų skambučio ir tikiuosi, kad ši parduotuvė gali tapti jūsų svajonių verslu!

   Skelbimo ID: 811645bee8d6650e

   87 viso peržiūrų, 1 šiandien