Spindulys
951076
948861128468413360435598
Visos nuotraukos yra saugomos autorių teisių.

Kopijuoti griežtai draudžiama

Parduodama Foodroobai.lt el. Parduotuvė

 • 12,000 €
 • Patalpinta: 2021-06-28 10:41
 • Dalintis:
 • Miestas: Vilnius
 • Tipas: Parduodamas verslas
 • Kontaktinis telefonas: 867922318
  • Aprašymas

   Parduodama Lietuvos rinkoje gerai žinoma pelningai veikianti drabužių ir aksesuarų internetinė parduotuvė. Prekės ženklui dar tik pustrečių metų, bet jis greitai spėjo įrodyti, kad unikalūs ir konkurencijos neturintys drabužių dizainai turi didelę paklausą.

   Puiki galimybė įsigyti didelį potencialą turintį verslą ir užauginti stiprų prekės ženklą.

   PLAČIAU APIE VERSLĄ

   Konkrečiai parduodamas registruotas „Foodroobai“ prekės ženklas bei Shopify internetinė parduotuvė su inventoriumi. Prekyba vykdoma su individualia veikla.

   Šis prekės ženklas kuria ir parduoda kokybiškus unikalaus dizaino drabužius ir aprangos aksesuarus Lietuvos rinkai. Dizaino išskirtinumas ir unikalumas (nėra konkurencijos) stipriai prisidėjo prie šio verslo sėkmės. Per vos daugiau nei porą metų surinkome nemažai fanų ir super fanų, kurie grįžta ir vėl perka. Mūsų prekės ženklo išskirtinumo pro akis nepraleido ir nacionalinė televizija. Aprengėme nemažai Lietuvos influencerių. Dalis jų net patys pirko iš mūsų.

   Didelė dalis asortimento pardavinėjama vadinamuoju Print on Demand modeliu, kai prekė pagaminama ir išsiunčiama iš gamintojo tiesiogiai pirkėjui. Kita dalis prekių yra užsakoma urmu ir siunčiama mūsų pačių.

   Parduotuvė veikia Shopify platformoje ir iki šiol generuoja pajamas. Šis verslas veikia pagal individualios veiklos pažymą, tad perėmimo procesas bus paprastesnis ir greitesnis. Parduodama kartu su Facebook ir Instagram paskyromis, registruotu prekės ženklu, inventoriumi, domenais (trys domenai), el. pašto prenumeratoriais bei, žinoma, pačia Shopify parduotuve. Trumpai tariant, iškart po verslo perleidimo galima toliau vykdyti prekybą be jokių trikdžių.

   Mūsų prekės itin populiarios kaip dovanos. Tad šventiniai periodai yra ypač pelningi. Ši investicija gali pilnai atsipirkti vien tik per Kalėdų laikotarpį.

   Šiuo prekės ženklo vystymu ir prekyba užsiėmiau kaip papildoma veikla. Buvo periodų kai skirdavau mažai dėmesio dėl laiko stokos. Dėl to ir mėnesinės apyvartos šokinėja. Kadangi turiu kitą verslą, kuriam noriu skirti kuo daugiau dėmesio, nusprendžiau, kad noriu parduoti šią parduotuvę žmogui, kuris rimtai apsiims užauginti ir išpopuliarinti šį prekės ženklą.

   PARDUOTUVĖS IŠLAIKYMO KAŠTAI

   Mažiau nei €100 per mėnesį.

   AUGIMO IR PLĖTROS GALIMYBĖS

   Kadangi prekės ženklas jau spėjo įrodyti, kad toks produktas turi paklausą, yra didelės augimo ir plėtros galimybės. Ir ne tik Lietuvoje. Atlikus rinkos analizę, pamatėm, kad panašios koncepcijos produktų yra tik už Atlanto. Mūsų prekių tiekėjo logistinių sprendimų dėka, galime prekes pirkėjams pagaminti ir pristatyti bet kur Europos Sąjungoje vos per 3-8 d.d. Tai atveria daug galimybių plėtrai į kitas Europos šalis, kurioje iki šiol nėra konkurentų.

   Tik perėmus verslą, galimi greiti pokyčiai pačioje parduotuvėje, kurie padidintų apyvartą. Kaip pavyzdžiui: vidutinės krepšelio vertės pakėlimas naudojant Upsell ir Cross-sell metodus galimybės įsigyti aprangos rinkinuką kaip dovaną (bundle) produktų puslapių optimizavimas ir pan.

   Taip pat daug vietos naujiems dizainams, produktams. Po pardavimo pasidalintume visomis mūsų dizaino ir produktų idėjomis bei strategijomis.

   KAS KONKREČIAI ĮEINA Į KAINĄ

   Į pardavimo kainą įeina:
   Prekės ženklas (registruotas)
   Inventorius – apie 1,000 eur. vertės
   Domenai (apmokėta iki 2021 m. spalio)
   Shopify parduotuvė su visu turiniu, appsais bei 2018-2021 m. parduotuvės analitika
   El. pašto prenumeratoriai – virš 2,000 prenumeratorių
   FB ir IG paskyros – bendrai virš 4,000 sekėjų
   Produktų dizaino maketai galimiems naujiems produktams pagaminti
   Įpakavimo ir brendingo sprendimai su visais dizaino maketais
   Produktų tiekėjų bei etikečių, lipdukų, kortelių gamintojų kontaktai
   El. pašto dėžutė
   Pirkėjų duomenų bazė

   VERSLO KAINA – 12,000 eur.

   Daugiau informacijos asmeniškai.

   BONUS

   Kad palengvinti verslo perėmimą ir greitesnį įsibėgėjimą, būsimam pirkėjui nemokamai pridedu asmeninę konsultaciją visais, su verslu susijusiais, klausimais 6 mėn. po pardavimo.

   Pirmą mėnesį konsultaciją įsipareigoju suteikti telefonu arba gyvai (atvykus pas mus į ofisą). O likusius penkis mėnesius – arba telefonu, arba el. paštu. Gyvų bei telefoninių konsultacijų valandų skaičius bus derinamas.

   Skelbimo ID: 90460d97d3c2de84

   3 viso peržiūrų, 1 šiandien