Spindulys
791904
Visos nuotraukos yra saugomos autorių teisių.

Kopijuoti griežtai draudžiama

Parduodamas fotoveidrodis, automobilis ir visa kita susijusi įranga

 • 10,000 €
 • Patalpinta: 2020-08-12 08:08
 • Dalintis:
 • Miestas: Vilnius
 • Tipas: Parduodamas verslas
 • Kontaktinis telefonas: 868422962
  • Aprašymas

   Parduodamas fotografuojantis veidrodis, automobilis ir visos kitos reikalingos priemonės teikti fotografavimo fotografuojančiu veidrodžiu paslaugą. Veidrodis skirtas fotografuotis ir iš karto atsispausdinti nuotrauką renginių (vestuvių, jubiliejų, įmonių švenčių, konfrencijų, parodų) metu. Šios paslaugos rinkos kaina yra vidutiniškai 400 Eur už 3-4 valandas. Vartotojai tokio pobūdžio paslaugą žino, todėl patys ieško galimybių išsinuomoti veidrodį ir susisiekia savo iniciatyva.

   Į paketą įeina:
   *2 metrų modernus, baltas fotografuojantis veidrodis liečiamu ekranu, stiklas per visą ilgį (įmontuotas Sony fotoaparatas, Oled ekranas, kompiuteris). Kainavo pasigaminti 7000 Eur be programinės įrangos.
   *automobilis Renault Traffic, skirtas transportuoti fotoveidrodį, technikinė praeita nuo rugpjūčio 1 d. (veidrodis į paprastą lengvąjį automobilį netelpa);
   *transportavimo dėžė su ratukais, į kurią įdedamas veidrodis, kad būtų saugu vežti automobilyje ir lengva judėti renginiuose. Kainavo pagaminti 550 Eur be PVM.
   *spausdintuvas, fotopopierius. Kainavo nusipirkti apie 1000 Eur
   *raudonas kilimas, atitvarai, kaukės, aksesuarai renginiams ir kitos reikalingos detalės.

   Prie šio pasiūlymo papildomai yra galimybė taip pat įsigyti mažesnius fotografuojančius veidrodžius su spausdintuvu. Tuo atveju, jei tam vakarui didysis veidrodis užimtas, galima klientams pasiūlyti kitą alternatyvą. Be to, tiems, kas už fotoveidrodžio paslaugą nori mokėti mažiau, galima pasiūlyti mažesnį veidrodį už mažesnę kainą. Vieno mažesnio fotografuojančio veidrodžio su spausdintuvu kaina 5000 Eur.

   Susisiekite telefonu arba el. paštu [email protected]

   Skelbimo ID: 6965f33795c0cc7f

   82 viso peržiūrų, 1 šiandien