Spindulys
wwwverslopaieskoslt photo 8184 654826760
Visos nuotraukos yra saugomos autorių teisių.

Kopijuoti griežtai draudžiama

Parduodamas greito maisto restoranas

 • 20 €
 • Patalpinta: 2017-08-10 10:32
 • Dalintis:
 • Miestas: Kaunas
 • Tipas: Parduodamas verslas
 • Kontaktinis telefonas: 867575729
  • Aprašymas

   Parduodamas greito maisto restoranas PIZZA & GRILL
   Platus meniu: picos, mėsainiai, grilio patiekalai, traški vištiena, užkandžiai, alus, alkoholiniai gėrimai. Strategiškai gera vieta, dideli žmonių srautai, šalia randasi dideli verlso centrai, nauja autobusu stotis. Patalpų plotas 100 kv/m. lankytoju sale turi 36 sedimas vietas. Patalpos nuomuojamos, nuomos terminas dar 2 metai yra galimybė nuomos terminą pratęsti, patalpų savininkas suinteresuotas tęsti nuomą kuo ilgesniam terminui.

   Visa įranga buvo pirkta nauja pries metus laiko.

   Verslas veikia jau ketvirtus metus, turi platų pastovių klientų ratą. Patentuotas vardas nuolatos reklamuojamas, todėl klientu ratas pastoviai auga.
   Aukštos ,,Google” pozicijos, gerai išvystyta maisto pristatymo į namus paslauga,
   gerai paruoštas ir apmokintas personalas, pilnai sutvarkytos technologinės kortelės, leidimai, tiekimas, ir visa kita, ko reikia sklandžiai įmonės veiklai užtikrinti.
   Tai puikus sprendimas norintiems pradėti savo verslą, nes norint pradėti viską nuo nulio turėsite begalę rūpesčių ir išlaidų, tokių kaip: patalpų paieška ir remontas, technologiniai planai, įrangos įsigyjimas, meniu sudarymas, patiekalų technologinės kortelės, baldai, leidimai ir licencijos, žaliavų tiekimas, personalo paieška ir apmokinimas, visos infrastruktūros sukūrimas, kasos aparatai, reklaminės iškabos ir t.t. Ir tai tik iki atsidarymo, vėliau seks kiti rūpesčiai, reiks verslą išsukti, vėl investicijos į marketingą, reklamą ir dar daugybė išlaidų, laiko ir energijos.
   įsigijus šį verslą Jūs turėsite pilnai veikiančią, gerai išvystytą įmonę, nereiks rūpintis verslo pradžia, bei išsukimu, tereikės verslą tinkamai prižiūrėti ir administruoti.
   O verslo kaina yra tik investicijų išlaidos, kurias Jūs sumokėtumėt nusprendę pradėti tokį verslą nuo nulio.
   Tinkamai administruojant Jūsų investicijos atsipirks nuo 3 iki 5 metų Kaina 20 000 eur.

   Tel. 8675 75729

   Skelbimo ID: 473598c35c8b40d4
   • Nėra Žymų

   1112 viso peržiūrų, 1 šiandien