Spindulys
754254
981387520048966065881401
Visos nuotraukos yra saugomos autorių teisių.

Kopijuoti griežtai draudžiama

Parduodamas gyvenamasis namas su patalpomis žmonių apgyvendinimui bei kitai komercinei veiklai

 • 178,900 €
 • Patalpinta: 2021-05-06 14:00
 • Dalintis:
 • Miestas: Kretinga
 • Praėjusių metų pelnas: 0 - 5 000
 • Praėjusių metų apyvarta: 0 - 5 000
 • Darbuotojų skaičius: 2
 • Tipas: Parduodamas verslas
 • Kontaktinis telefonas: 865868229
  • Aprašymas

   PARDUODAMAS GYVENAMASIS NAMAS, KURIAME TAIP PAT GALIMA VYSTYTI KOMERCINĘ VEIKLĄ.

   Namas Pryšmančiuose, Kretingos r. Centro g.

   Pirmame aukšte įrengtos gyvenamosios patalpos – erdvi svetainė, virtuvė, miegamasis, vonios kambarys, darbo kambarys ir drabužinė. Antrame aukšte – įrengti 3 miegamieji, virtuvėlė, vonios kambarys. Taip pat antrame aukšte įrenginėjami papildomi miegamieji.

   ŠIS OBJEKTAS PUIKUS PASIRINKIMAS NORINTIEMS INVESTUOTI.

   Apie objektą:
   Į namą veda medinės durys, pro jas pateksite į jaukų prieškambarį, kuriame rasite pakankamai vietos paltams ir batams. Erdvi svetainė, kurioje yra įrengtos valgomojo ir poilsio zonos leis Jums patogiai priimti svečius. Į virtuvę galite patekti iš koridoriaus arba tiesiai iš svetainės. Virtuvė labai tvarkinga, integruota buitinė technika (viryklė, orkaitė, indaplovė), taip pat yra valgomojo zona šeimai. Yra įrengtas atskiras tualetas svečiams. Taip pat pirmame aukšte yra erdvus pagrindinis miegamasis su atskiru vonios kambariu. Iš prieškambario galite patekti į drabužinę ir darbo kambarį, kuris nesunkiai gali virsti dar vienu miegamuoju.
   Į antrą aukštą pakilsite ąžuoliniais laiptais. Antrame aukšte yra padaryti trys miegmieji kambariai, virtuvėlė, du vonios kambariai, koridoriuje rasite sieninę spintą. Šiuo metu miegamuosiuose įrengtos vietos patogiai apsistoti dešimčiai žmonių. Pro antrojo aukšto langus atsiveria nustabus vaizdas į mišką. Namas parduodamas su dalimi baldų (pagal susitarimą) ir buitine technika.
   Taip pat įrenginėjamos ~160kv (~80kv pirmame aukšte, ~80kv – antrame) patalpos, tinkamos įrengti daugiau miegamųjų, konferencijų ar pobūvių salę ir panašiai.

   Po namu yra 50kv rūsys, kieme yra 2 garažai ir sandėliukas, kuriame planuojama padaryti katilinę. Prie namo yra pastatytas priestatas, kuriame galima įsirengti pirtelę.

   Namas apšiltintas 15cm poliesteroliu, geras bituminis stogas. Pagrindinis šildymas yra skystu kuru (40kW pečius), taip pat galima šildyti kietu kuru. Šildymo kaina atsieina iki 1000e per metus. Taip pat yra likusi senovinė krosnis svetainėje. Vandentiekis ir kanalizacija yra cenriniai, tačiau yra ir šulinys.

   Namą supa išpuoselėta aplinka – prie namo išklotos trinkelės, apsodinti želdiniai. Taip pat teritorijoje yra sodas kuriame auga jau suaugę vaismedžiai, pastatytas stiklinis šiltnamis. Iškastas 4a dydžio tvenkinys, galima auginti žuvis. Jei 71a negana – yra galimybė išsipirkti daugiau žemės.

   Namas yra strategiškai labai patogioje vietoje – iki Palangos vos 7km, Kretinga už 6km, Klaipėda – 30km.
   Labai rami vieta, draugiški kaimynai. Puiki vieta norintiems vystyti kaimo turizmą, trumpalaikę ar ilgalaikę kambarių nuomą, užsienyje labai populiarų Bed&Breakfast verslą, pobūvius ar mini viešbutį.

   https://www.aruodas.lt/namai-kretingoje-prysmanciu-k-centro-g-parduodamas-gyvenamasis-namas-kuriame-taip-2-1336465/

   KAINA NEGALUTINĖ, DERINAMA PO APŽIŪROS.

   Turite klausimų ar norite apžiūrėti? Skambinkite 865868229

   Skelbimo ID: 2146093cc417d796

   5 viso peržiūrų, 1 šiandien