Spindulys
wwwverslopaieskoslt photo 9164 1981708291
Visos nuotraukos yra saugomos autorių teisių.

Kopijuoti griežtai draudžiama

Parduodamas kavinės verslas kartu su komercinėmis patalpomis, komercinės paskirties žemėje

 •  
 • Patalpinta: 2017-08-15 17:28
 • Dalintis:
 • Miestas: Palanga
 • Tipas: Parduodamas verslas
 • Kontaktinis telefonas: 37064591919
  • Aprašymas

   Parduodamas kavinės verslas kartu su komercinėmis patalpomis, 2.5 a.komercinės paskirties žemėje. Patalpos yra pilnai restauruotos ir įrengtos 126 kv. m. name, Liepojos pl., Palangoje (Lietuvos – Latvijos pasienio kelias). Kavinė padalinta į dvi atskiras erdves. Pirmame aukšte yra įrengta virtuvės zona, sandėlys, WC, baras, erdvė skirta lankytojams, terasa. Antrame aukšte įrengtas darbo kambarys, nedidelė svečių poilsio zona, salė kavinės klientams, iš kurios patenkama į jaukią lauko terasą. Autonominis šildymas.
   Kavinė parduodama su visa darbui reikalinga įranga – baldais, kasos aparatu, indais, audio ir virtuvės buitine technika (Indaplovė ARISCO DW500 pobarinė; šaldomas stalas DGD 3 durys; dujinė viryklė RB 4, pritaikyta SND su stovu; gartraukis, kurio ilgis 1950 bm. su filtrais; vandens minkštintuvas 8 ltr; konvekcinė krosnis GARBIN Bravo D; gruzdintuvė EF 81; ir t.t. ). Taip pat yra įrengta vidinė ir lauko stebėjimo kamerų sistema, valdoma nuotoliniu būdu, signalizacija.
   Visi dokumentai ir leidimai, būtini veiklai tvarkingi. Yra išimta licencija alkoholio ir tabako prekybai. Veiklą galima vykdyti iš karto.
   Kavinė yra strategiškai geroje dislokacinėje vietoje, Lietuvos – Latvijos pasienyje. Yra galimybė pardavinėti kelių naudotojo mokestį (vinjetę). Čia pravažiuoja gausus srautas automobilių, kurių didelę dalį sudaro sunkusis ir komercinis transportas (yra atlikti skaičiavimai). Prekyba vinjetėmis būtų itin aktuali vykstantiems iš Latvijos, nes kavinė būtų pirmasis punktas, kur galima įsigyti kelių mokestį įvažiavusiems į Lietuvą.

   Esant poreikiui, gali būti parduodama kartu su įmone. Daugiau informacijos bus suteikta telefonu.

   Skelbimo ID: 18859932e9742118
   • Nėra Žymų

   978 viso peržiūrų, 1 šiandien