Spindulys
verslopaieskoslt photo 8721 2145597770
Visos nuotraukos yra saugomos autorių teisių.

Kopijuoti griežtai draudžiama

Parduodamas pelningai veikiantis apgyvendinimo paslaugų verslas pačiame Kauno centre!

 • 122,900 €
 • Patalpinta: 2017-08-20 12:59
 • Dalintis:
 • Miestas: Kaunas
 • Tipas: Parduodamas verslas
 • Kontaktinis telefonas: +37063000662
  • Aprašymas

   Pačiame miesto centre, Miško gatvėje parduodamos gyvenamosios paskirties patalpos su ilgalaikiais nuomininkais!

   PATALPOS: Parduodami 2 butai po 68.1kv.m. su pagalbinėmis patalpomis (7kv.m.), kurie yra sujungti bendru įėjimu ir yra puikiai pritaikyti tiek ilgalaikei, tiek trumpalaikei nuomai (iš viso 143.2 kv.m.). Iš viso yra 6 dviviečiai kambariai: du iš jų turi atskirus san.mazgus, kiti keturi kambariai naudojasi dviem bendro naudojimo san.mazgais. Patalpose taip pat yra įrengtos dvi bendro naudojimo virtuvės su nauja buitine technika, bei buitinė patalpa su skalbykle ir džiovykle. Pastato kieme yra dvi nemokamos automobilių stovėjimo vietos, skirtos šių patalpų gyventojams.

   Patalpose yra centrinis šildymas, karštas vanduo yra ruošiamas elektriniais boileriais. Gyvenamasis namas yra dujofikuotas, yra visos techninės galimybės ir gauti leidimai pajungti dujinį šildymą bei karšto vandens paruošimą.

   Visi kambariai šiuo metu yra išnuomoti, yra pasirašytos ilgalaikės nuomos sutartys, kiekvieną mėnesį gaunamos stabilios pajamos.
   Taip pat yra sudaryta sutartis su portalu www.booking.com, šiltuoju sezonu šie kambariai gali būti nuomojami trumpalaikei nuomai (kaip svečių namai), tokiu atveju pajamos iš nuomos būtų dar didesnės.

   VIETA: Parduodamos patalpos yra pačiame miesto centre, visai šalia daug patrauklių, lankytinų objektų, kuriuos pasieksite pėsčiomis: Laisvės alėja, Akropolis, Ramybės parkas, pagrindiniai miesto universitetai, aukštosios mokyklos ir kt. Taip pat labai netoli yra Autobusų ir Geležinkelio stotys. Šalia sustoja autobusas kursuojantis iš tarptautinio Kauno aerouosto. Vasaros sezono metu patalpos gali būti naudojamos svečių namų veiklai. TAI PUIKI VIETA JŪSŲ VERSLUI!!!

   Daugiau informacijos telefonu!

   RE/MAX Nekilnojamas turtas
   www.remax.lt
   ************************************************
   Reikia patikimo žmogaus parduodant ar nuomojant?
   Skambinkite – padėsiu ir Jums.

   Skelbimo ID: 86759995d693d13c
   • Nėra Žymų

   1083 viso peržiūrų, 4 šiandien