Spindulys
funforfeet2-mazinta
Visos nuotraukos yra saugomos autorių teisių.

Kopijuoti griežtai draudžiama

Parduodamas Zuvyciu Spa verslas Palangoje

 • 1 €
 • Patalpinta: 2018-01-04 17:58
 • Dalintis:
 • Miestas: Palanga
 • Tipas: Siūlau
 • Kontaktinis telefonas: 865787334
  • Aprašymas

   Parduodamas „Žuvyčių SPA“ verslas Palangoje. Puiki vieta. Pramogų parko „Palangos vasaros parkas“ teritorijoje, kurioje gausu pramogų vaikams, Manhattan ledainė, PJazz restoranas, bei Vero Cafe kavinė.
   Visa reikiama įranga žuvelių spa veiklai; trys kokybiškai įrengti pilnos komplektacijos akvariumai su sėdimosiomis dalimis iš baltos kokybiškos odos. Patalpoje yra baldai pagaminti pagal individualų užsakymą. Du šaldytuvai (vienas su stikliniu dangčiu tinkamas ledų prekybai, kitas tinkamas gėrimui prekybai).
   Patalpos pilnai ir kokybiškai įrengtos, tinkamos veikti ir žiemos metą (įrengta šildymo sistema), pilna santechnika, įrengta signalizacija ir kameros, kurių dėka veiksmą gali stebėti net telefone interneto pagalba. Atitinka visus higienos reikalavimus (išduota maisto tvarkymo pažyma ir surinkti kiti reikiami dokumentai). Galima užsiimti ir prekybine veikla. Galima dirbti ir visa sezoną. Tiekėjų kontaktais bei verslo plėtros gairėmis pasidalinsime :).
   Ženklą ir jo dizainą sukūrė profesionalų komanda, yra visa marketingo sistema su puikiai sukurtomis FB ir Instagram paskyromis. Su profesionaliomis veiklos fotografijomis. Ženklas sėkmingai įvestas į Palangos pramogų/paslaugų rinką.
   Sykiu perleidžiame dar 2metus galiojančią patalpų nuomos sutartį su galimybe prasitęsti.
   Objekto vieta labai patrauklioje, šiuolaikiškai profesionalių architektų sukurtoje aplinkoje, tad puiki vieta Jūsų verslui :).

   Skelbimo ID: 8365a4e40f7b127e

   862 viso peržiūrų, 1 šiandien