Spindulys
Visos nuotraukos yra saugomos autorių teisių.

Kopijuoti griežtai draudžiama

Parduodame verslą

 • 14,000 €
 • Patalpinta: 2021-02-23 09:19
 • Dalintis:
 • Miestas: Plungė
 • Tipas: Parduodamas verslas
 • Kontaktinis telefonas: 862399966
  • Aprašymas

   Parduodame pelningai veikiantį didmeninės prekybos verslą su klientais . Idealus variantas kas ieško šeimai tinkančio verslo. Verslui valdyti ir vystyti užtenka 2 žmonių. Verslą galėsite vykdyti iš bet kurios Lietuvos vietos.

   Trumpai apie verslą:
   *Kokias prekes parduodame? – pramoninės prekės, kibirai, plastiko gaminiai, biuro reikmenys, sodo/daržo, laisvalaikio prekės ir kt. ne maisto prekės
   *Kas tiekėjai? – prekes perkame Lenkijoje, užsakome iš tiekėjų internetu (didmenine kaina) arba važiuojame į kelias vietas Lenkijoje patys (į sandėlius), prekių parsivežimui užtenka mikroautobuso.
   *Ar reikalingos patalpos sandėliavimui? –taip, reikalinga patalpa prekėms susisandėliuoti ir atrinkinėti
   *Kaip klientai pasidaro užsakymus? – naujų klientų paieška ir esamų aptarnavimu rūpinamės patys. Didelė dalis klientų, mūsų internetiniame puslapyje, užsakymus darosi patys.
   * Ką gausite įsigiję verslą? – internetinę parduotuvę su mūsų prekybai pritaikyta prekybos sistema, kartu su verslu perduosime 50 + aktyvių įmonių (parduotuvių), atliekančių užsakymus iš mūsų įmonės.
   *Kaip viskas vyksta? – parduotuvei pritrūkus prekių ji pasidaro užsakymą- mes gavę užsakymą jį atrenkame, sudedame į dėžes, išrašome sąskaitą – sekančią dieną DPD kurjeris atvyksta į mūsų sandėlį jų paimti arba prekes pristatome patys kliento nurodytu adresu- už gautas prekes klientas atsiskaito prekių pristatymo metu arba bankiniu pavedimu į mūsų įmonės sąskaitą.
   *Kodėl parduodame verslą, jeigu jis pelningai veikiantis? – nepakanka laiko ir energijos plėtoti visų turimų verslų, todėl tenka apsiriboti ties prioritetiniu verslu.
   Visą prekybos verslą atiduodame už 14000 Eur (prekių likutis sudaro ~11000 eurų su PVM). Kartu galime parduoti ir mikroautobusą MB Sprinter 2007m (ilgiausias, aukščiausias, keleivinis). Pakanka B kategorijos) +5000 eurų. Perkant verslą pirmą kartą padėsiu nuvykti į Lenkiją ir viską aprodysiu.

   Skelbimo ID: 9106034ac61b73d7

   10 viso peržiūrų, 1 šiandien