Spindulys
salonas
Visos nuotraukos yra saugomos autorių teisių.

Kopijuoti griežtai draudžiama

Parduodu grožio saloną Vilniuje

 • 12,000 €
 • Patalpinta: 2017-08-20 17:10
 • Dalintis:
 • Miestas: Vilnius
 • Kontaktinis telefonas: +37066197257
  • Aprašymas

   Paruodamas įrengtas, 4 metus veikiantis grožio salonas Mindaugo g. Vilniuje.

   INFORMACIJA APIE PATALPAS:

   Salonas yra įrengtas naujos statybos name, strategiškai patogioje, sparčiai besipliačiančioje miesto vietoje.
   Patalpose įrengtos 6 darbo vietos (3 kirpėjų darbo vietos; 1 pardavimų vadybininko darbo vieta; manikiūrininkės kabinetas; kosmetologinis/ masažo kabinetas), taip pat yra administracija, virtuvė, WC.

   Patalpos yra pilnai įrengtos, pritaikytos grožio salono/ pardavimų veiklai ir parduodamos su visa įranga (kėdės, veidrodžiai, vežimėliai, stalai, administracijos stalas, virtuvės įranga, masažo stalas, lempos ir kt.)
   Yra išimti visi veiklos leidimai, pavadinimas, logotipai, iškabos ant langų, kieme iš Mindaugo ir Algirdo gatvių. Įdirbta vieta ir vardas.

   Salone įrengta rekuperacinė sistema, yra oro kondicionieriai, reguliuojamas šildymas (maži šildymo kaštai), yra signalizacija. Patalpos šiltos, šviesios (langai į pietinę pusė), erdvios, tvarkingos, esant reikalui nesudėtingai pertvarkomos.

   Patalpų nuomos kaina- 10 eur/kv + PVM. Nuomos sutartis pasirašyta 5 metams be galimybės didinti kainą.

   Patalpoms kartu su nuomos sutartimi priklauso 2 vietos požeminiame garaže, klientams yra įrengta uždara parkavimo aikštelė.

   Kaina- 12 000 eur.

   INFORMACIJA APIE VERSLĄ:

   Saloną parduodame, nes esame pakeitę veiklos pobūdį, dirbame su pardavimais ir mokymais, todėl patalpos mums nebepatogios.

   Šiuo metu salone nevykstome grožio salono veiklos. 3 žmonės dirba su darbo vietos nuomos sutartimi, pagrindinės salės salės ir pardavimų vietos darbuotojų vietos liks laisvos.

   Salonas yra žinomas aplinkinių namų gyventojams, ofisų darbuotojams, šalia yra populiarus viešbutis. Perspektyvi vieta garantuoja klientų srautą. Patalpos yra lengvai pertvarkamos skirtingoms veikloms.

   Keitimas nedomina, pirkimas išsimokėtinai nedomina. Daugiau informacijos suteiksime rimtai susidomėjusiam klientui. Dėl apžiūros tartis nurodytais kontaktais.

   Kontaktai:
   www.studiosecret.lt
   Facebook Studio Secret- grozio salonas
   [email protected]

   Skelbimo ID: 828599997f7dbc9e
   • Nėra Žymų

   1486 viso peržiūrų, 1 šiandien