Uodo-logo_for-web
Visos nuotraukos yra saugomos autorių teisių.

Kopijuoti griežtai draudžiama

Parduodu www.uodas.lt – daiktų mainų/prekybos/reklamos platformą

 • 22,000.00 €
 • Patalpinta: 2019-07-18 15:50
 • Dalintis:
 • Miestas: Kitas
 • Tipas: Siūlau
 • Kontaktinis telefonas: 862086798

  Aprašymas

  Parduodama www.uodas.lt – daiktų mainų/prekybos/reklamos platforma
  Sukurtas pagal indvidualų užsakymą
  Privati ir verslo registracija
  Skelbimų valdymo galimybės
  Vartotojo erdvė – žinutės, pranešimai, pamėgti daiktai
  Paieška
  Filtrai – būklė, spalva, dydis, lytis, prekės ženklas, sezonas, kaina
  Paysera apmokėjimas už paslaugas
  Parduotuvių katalogas
  26K registruotų vartotojų, naujienlaiškių prenumeratorių
  FB: Uodas.lt, 40K sekėjų
  Uodas.lt pradėjo savo veiklą 2012 metais kaip internetinė daiktų prekybos ir mainų platforma, orientuota į jaunos, šiuolaikiškos šeimos poreikius, kurios tikslas sutelkti į šeima orientuotas prekes ir paslaugas į vieną vietą. Kad užsukus į Uodą kiekviena šeima galėtų surasti viską ko reikia ar reikės vaikui, šeimai ir namams. Parduoti tai ko nebenaudoja (surasti daiktams naujus šeiminininkus) ir pirkti – renkantis tarp puikios kokybės naudotų daiktų, kuriuos nori parduoti kitos šeimos ar ieškoti naujų daiktų iš didžiulio būrio Lietuvoje veikiančių el.parduotuvių bei jų siūlomos produkcijos. Sutaupyti laiką, kurį skirtume vaikščioti po parduotuves, planuoti savo pirkinius ir nepermokėti, nes Uode viskas už geresnę ir “protingesnę” kainą ir viskas vienoje vietoje.
  Uodo šūkis – Pirkite ir sutaupykite, parduokite ir užsidirbkite, mainykite ir džiaukitės, o svarbiausia – vartokite atsakingai ir prasmingai!
  2013 metų pabaigoje pradėta papildoma veikla – gyvi turgeliai, kurie apjungė nebenaudojamų šeimos daiktų, parduotuvių prekių ir paslaugų skirtų šeimai pardavimus/reklamą internetinėje ir gyvoje erdvėje bei suteikė projektui išskirtinę vertę ir žinomumą.
  2016 metais tinklapis buvo atnaujintas į esamą, bet dėl asmeninių priežasčių nebuvo vystomas toliau. Pagrindinė koncentracija buvo sutelkta į renginius – Uodo šeimos turgelius, kurie sėkmingai vyksta ir dabar 8 didžiuosiuose LT miestuose kiekvieną savaitgalį ir toliau augina Uodo kaip prekinio ženklo žinomumą.
  Projektas parduodamas be renginių administravimo panelės. Renginiai vyks ir toliau “Šeimos turgelio” pavadinimu. Galimas ir tolimesnis bendarbiavimas su nauju Uodas,lt savinininku dėl bendros veiklos tęstinumo.
  Dėl išsamesnės informacijos susisiekite tel. +370 693 33057

  Skelbimo ID: 7865d3079281f3f2
  • Nėra Žymų

  7 viso peržiūrų, 3 šiandien

  Sponsored Links