Spindulys
NAUJAS-CV
Visos nuotraukos yra saugomos autorių teisių.

Kopijuoti griežtai draudžiama

Perspektyvi internetinė parduotuvė

 • Paskelbė: Anonymous User
 • Vilnius
 • Kategorija:
 • 1,400.00 €
 • Patalpinta: 2017-11-02 16:09
 • Dalintis:
 • Miestas: Vilnius
 • Praėjusių metų pelnas: 0 - 5 000
 • Praėjusių metų apyvarta: 0 - 5 000
 • Tipas: Siūlau
 • Kontaktinis telefonas: +37063401657

  Aprašymas

  Sveiki,

  parduodu elektroninę CV dizainų parduotuvę – https://naujascv.lt. Projektas pradėtas afišuoti nuo birželio mėn. vidurio, tačiau pati svetainė veikia nuo kovo mėn.

  Projekto specifika – parduodami CV šablonai su išskirtiniais dizainais. Šablonai yra parengti su MS Word teksto rengykle, paruoštos instrukcijos, todėl jie yra labai lengvai redaguojami. Parduotuvė visiškai pilnai automatizuota, apie gautus užsakymus yra pranešama el. paštu. Mokėjimo sistema – PaySera. Projektas nereikalauja priežiūros, kadangi produktas yra virtualus, Jums nereikės užsiimti jų siuntimu ar užsakymų tvirtinimu. Vartotojas nuperka šabloną ir gali lengvai juo naudotis.

  SEO. Atlikta SEO optimizacija, pagal 6 raktažodžius svetainė rodoma pirmame google paieškos puslapyje, keletas pačioje pirmoje arba antroje pozicijoje. Šiuo metu visi klientai ateina tik iš google, kadangi visiškai neinvestuoju į reklamą.

  Šablonai. Svetainėje pateiktas 21 šablonas, tačiau yra dar 7 nepublikuoti šablonai, kurie yra taip pat apipavidalinti su Word teksto rengykle ir paruošti naudojimui. Daugiau kaip pusė šablonų yra išversti į šešias užsienio kalbas.

  Projektas turi dideles perspektyvas vystytis, tačiau parduodu, nes reikalingi pinigai kitam projektui. Praėjusio mėn. pelnas – ~120eu. Srautas tik iš SEO (nereikalavo reklamos kaštų, investavus į reklamą, srautą galima stipriai padidinti, kadangi google paieškos apimtys parinktiems raktažodžiams nėra labai didelės). Taip pat galite keisti kainos strategiją.

  Taip pat septyniose studentų grupėse neribotam laikui pridėta reklaminė „cover“ nuotrauka. Bendras šių grupių narių skaičius – 9559. Taip pat sudarytas žodinis bendradarbiavimas su cvtransport.lt. Vairuotojai iš šio skelbimų portalo gali užsakyti specialius šablonus: https://naujascv.lt/vairuotojams. Esant pageidavimui, bendradarbiavimą nutrauksiu.

  Į projektą įeina:

  NAUJASCV.LT elektroninės parduotuvės sistema;
  komercinis „responsive“ dizainas;
  domenas;
  hostingas;
  el. paštas – [email protected];
  logotipas;
  Facebook paskyra;
  Visų grafikos darbų, esančių facebook paskyroje, photoshop .PSD failai.
  28 pilnai paruošti šablonai;
  visi reikiami „mockup’ai“ šablonų paveikslėliams pateikti.

  Pradinė kaina: 1400eu. Kaina tikrai bus derinama su rimtai susidomėjusiu pirkėju.

  Skelbimo ID: 60459fb18e8932b9

  872 viso peržiūrų, 1 šiandien