Spindulys
Visos nuotraukos yra saugomos autorių teisių.

Kopijuoti griežtai draudžiama

Po pokalbio

 • 50,000 €
 • Patalpinta: 2022-01-17 21:32
 • Dalintis:
 • Miestas: Vilnius
 • Praėjusių metų apyvarta: 100 001 - 200 000
 • Darbuotojų skaičius: 6
 • Tipas: Parduodamas verslas
 • Kontaktinis telefonas: +37062141478
  • Aprašymas

   Parduodamas grožio salono verslas Naujamiestyje, Savanorių prospekte.
   Verslas vystomas jau 10 metų, su patentuotu prekės ženklu ir labai dideliu žinomumu internete:
   – Facebook paskyra turi 30000 tikslinių gerbėjų, surinktų per ilgą laiką: moterys, 24-56 amžiaus, domisi grožio paslaugomis, socialiai aktyvios ir pan. Kiekvieno tokio gerbėjo atvedimas reklamoje kainuotų bent 1 EUR.
   – Instagram paskyra pradėta palyginti neseniai (keli metai), siekiant pastiprinti sklaidą. Reklamuojami meistrai ir darbai, nes tiesioginių nuorodų į tinklapį dėti negalima.
   – Tinklapis, suoptimiztuotas Google paieškos sistemoje maksimaliai kiek galima pagal technines galimybes. Organiškai pagal daugumą stiprių raktažodžių („plaukų dažymas“, „kirpėja Vilniuje“) – pirmoje vietoje, garantuoja apie 3000 lankytojų srautą per mėnesį.
   – Tinklapyje pilnai sutvarkytos visos techninės schemos, įdiegta AMP technologija, ir pan.
   – Yra paruoštas ir angliškas tinklapio puslapis, nevystytas dėl mažo poreikio kitakalbiams – bet Google sistemoje sujungtas pagal susijusį turinį su lietuvišku.
   – Google AdWords reklama sukasi su 100% optimizuota „smart“ reklama. Konkuruojame su pakankamai mažu CPC su tokiais konkurentais kaip Treatwell.
   – Google paveiksliukų paieškoje – pirmuose rezultatuose pagal angliškus raktinius žodžius, kaip pavyzdinės tam tikrų darbų nuotraukos.
   – Treatwell sistemoje – tūkstančiai atsiliepimų, išlaikomas 4.9 reitingas, salonas kelis metus renkamas kaip Top Rated.
   Visa tai leidžia pasiekti, kad klientai registruotųsi per Treawell, socialinius tinklus, paieškas, Google Maps, ir tiesiogiai. Su pakankamai nedidelėmis reklamos investicijomis galima aprūpinti gana didelį meistrų kiekį klientais.
   Salone yra visa reikalinga įranga: darbo vietos, pagal užsakymą gaminti baldai, unikali įranga kirpėjoms (Lietuvoje tokios nėra), pilnai įrengta virtuvė, kosmetologijos kabinetas, kondicionieriai, rekuperacinė ir pan.
   Patalpos nuomojamos jau 5 metai. Yra įrengtos 4 kirpėjų darbo vietos, 2 galvaplovės, 1 kosmetologijos kabinetas, WS, dažų maišymo zona, virtuvė su darbuotojų spintelėmis, šaldytuvu, mikrobangine, profesionaliu kavos aparatu. Praktiškai kalbant yra galimybė įrengti ir manikiūristės vietą centrinėje salėje.
   Salonas turi bendrą stilių, su unikaliu logotipu, stilizuota vidaus apdaila, vizitines, dovanų korteles, ir pan.
   Apskaitai įrengta vieta kompiuteriui, yra printeris, signalizacija, kasos aparatas, kortelių skaitytuvas (kurį galima perrašyti ant naujo savininko), skalbimo mašina, kosmetologijos elektrinė kėdė ir visa kita darbui.
   Kirpėjų darbo vietos (kėdės) unikalios, atnaujintos prieš mažiau nei metus pagal specialų užsakymą, kartu su laukiamąja zona.
   Sutvarkyti visi popieriai (priešgaisrinė, paslaugų aprašai, higienos pasas, sutartys, sąskaitų valdymas ir pan.). Sudarytos sutartys su pačiais geriausiais kosmetikos tiekėjais – naudojimui ir pardavimui.
   Kaip ir visi aktyviai vystomi verslai, yra ką reikėtų tvarkyti ar pakoreguoti, bet iš esmės salonas puikiai veikia.
   Parduodame, nes darosi per sudėtinga vystyti kelis verslus vienu metu. Su tinkamom investicijom salonas gali tapti lyderiu savo srityje.
   Kaina – orientacinė, reikia kalbėtis.
   Daugiau informacijos telefonu: +37062141478.

   Skelbimo ID: 57661e5c4619c85e

   21 viso peržiūrų, 1 šiandien