Spindulys
pub 0
Visos nuotraukos yra saugomos autorių teisių.

Kopijuoti griežtai draudžiama

*VERSLAS REZERVUOTAS* Baras kavinė Vilniaus senamiestyje. Su įmone, licencijom, tiekėjais ir personalu.

 • 43,000 €
 • Patalpinta: 2017-08-20 16:32
 • Dalintis:
 • Tipas: Parduodamas verslas
 • Kontaktinis telefonas: 8 634 85270
  • Aprašymas

   *VERSLAS REZERVUOTAS*
   Parduodamas sėkmingai veikiantis baras žinomoje ir patogioje vietoje Vilniaus senamiestyje. Bare dieną pietauja nemažai žmonių, daug užsieniečių užeina išgerti ir pavalgyti, o vakare lankosi ir lietuviai, ir užsieniečiai.
   – Visi leidimai, alkoholio licencija. Pilna virtuvės ir baro technika. Už papildomą mokestį galima įsigyti maisto furgoną (food truck). Baras parduodamas su tolesnės komunikacijos, reklamos strategija. Pastoviai didėjančios baro pajamos, pelnas gali siekti iki 2500 eurų per mėn. (šiltu sezonu daugiau, nes prisideda lauko prekyba), visos reikalingos investicijos padarytos, todėl daugiau investuoti į baro interjerą ar techniką nereikia. Nauji savininkai galėtų skirti tik nedideles lėšas reklamos palaikymui. Baro įsigijimo kainą galima atsiimti per 18-24 mėn.
   – Nuomos kaina sudaro apie 10% nuo pajamų, ilgalaikė sutartis.
   – Baras nuolat kviečiamas dalyvauti miesto ir užmiesčio renginiuose – tai garantuoja papildomas pajamas, jeigu tik užteks noro ir jėgų visur dalyvauti.
   – Kaina – 43000 eurų. Mokantiems visą sumą iškart, kainą pamažinsime iki 10%.
   – Parduodama su įmone, visomis sutartimis su tiekėjais, reikalinga technika ir t.t.. Barą perduosime veikiantį, su personalu, padėsime iš naujo suformuoti tinkamą kolektyvą bei apmokyti naują baro vadovą (-ę). Galime pasiūlyti ir daugiau virėjų ar barmenų, jeigu reikės, taip pat galime pasiūlyti baro administravimo paslaugą.

   Skelbimo ID: 48859998ecfb47d7
   • Nėra Žymų

   1008 viso peržiūrų, 3 šiandien